Lutobor Hlavsa
Přívěsek
Id: 328401
olej/deska, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, v obraze drobné nedostatečnosti, stav viz foto, oděrky na rámu
zobrazeno: 1977x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 64