Lutobor Hlavsa
Sedící akt
Id: 354804
tužka/papír, rozměr ve výřezu 54 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora
zobrazeno: 839x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 600 Kč