Lutobor Hlavsa
Van Eyckovo okno
Id: 482501
olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, vystaveno v Alšově jihočeské galerii na výstavě Skutečnost a iluze v roce 1993, přiložena kopie listů z katalogu
zobrazeno: 9660x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 64