Lutobor Hlavsa
Žena v klobouku
Id: 307402
olej/sololit, rozměr ve výřezu 43,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo uvede v katalogu viz foto
zobrazeno: 3812x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 100 Kč