Lutobor Hlavsa
Zrcátko
Id: 115301
olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, oděrky na autorském rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2754x
Vyvolávací cena:
4 900 Kč
8 000 Kč