M. Nosek
Pod slunečníkem
Id: 41103
olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, obraz ve velmi dobrém stavu, olištováno
zobrazeno: 1901x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 605 Kč