Marcel Krasický
Letní den
Id: 230101
olej/překližka, rozměr 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2510x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 600 Kč