Marcel Niederle
Derby: Sparta - Slavia, 1948
Id: 397801
akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
zobrazeno: 2639x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 600 Kč