Marcel Niederle
Sparta - Slavia, 1965
Id: 397802
akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
zobrazeno: 2290x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč