Marcel Niederle
Václav Mašek útočník
Id: 244607
konbinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1005x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč