Marie Blabolilová
Trať
Id: 193626
lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 42 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1947x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 300 Kč