Marie Čermínová - Toyen
Bez názvu
Id: 179201
tuž/papír, velikost listu 19 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
zobrazeno: 5320x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč