Marie Čermínová - Toyen
List z bibliofilie Duchové pouště
Id: 400804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedna z ilustrací k textům Henri Heislera, vydáno roku 1939, nakladatelství Albert Skira, Paris
zobrazeno: 1717x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 044 Kč