Marie Čermínová - Toyen
Chlapec s hvězdami
Id: 355101
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana
zobrazeno: 59839x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
57 000 Kč
Účastníci: 18