Marie Čermínová - Toyen
Cyklus Střelnice - 6x9
Id: 69001
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 3359x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 600 Kč
Příhozy: 52