Marie Čermínová - Toyen
Cyklus Střelnice - kočka
Id: 69002
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 2864x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 50