Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice
Id: 392701
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3347x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
33 500 Kč