Marie Čermínová - Toyen
Dívka pod hvězdami
Id: 338401
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana
zobrazeno: 5865x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
290 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 114