Marie Čermínová - Toyen
Dívka s balónem
Id: 84305
barevná zinkografie, rozměr ve výřezu 21 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2430x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč