Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem
Id: 200310
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 3987x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 54