Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem
Id: 336102
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně list původu
zobrazeno: 56489x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
171 600 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 90