Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem
Id: 459505
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1782x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
23 000 Kč