Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem
Id: 111103
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřez 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4460x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč