Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi
Id: 389902
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3289x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 48