Čas na serveru 16:22:16

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi

Id: 514101

Dívka s houslemi

  •  / Dívka s houslemi / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 560x

Vyvolávací cena:

16 500