Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi
Id: 514101
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 581x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč