Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahůdkami
Id: 361503
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3194x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
38 500 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 66