Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky
Id: 180103
kolorovaná zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4121x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 69