Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky
Id: 307701
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty
zobrazeno: 15375x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
144 444 Kč
Účastníci: 21