Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou
Id: 394011
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr 18,5 x 12 cm, značeno v tisku a tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1873x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 75