Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží
Id: 300701
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty
zobrazeno: 38173x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
73 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 62