Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží
Id: 384112
zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7077x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 500 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 65