Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růžovými květy
Id: 368002
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 8509x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 58