Čas na serveru 09:24:46

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růžovými květy

Id: 525302

Dívka s růžovými květy

  •  / Dívka s růžovými květy / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 171x

Vyvolávací cena:

3 400

2024,12-1,02,20,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu