Čas na serveru 16:54:25

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s šiškami

Id: 484808

Dívka s šiškami

  •  / Dívka s šiškami / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6160x

Vyvolávací cena:

27 000