Čas na serveru 05:41:46

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s vlaštovkami

Id: 513201

Dívka s vlaštovkami

  •  / Dívka s vlaštovkami / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno vpravo dole tužkou a vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1832x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 72