Čas na serveru 16:35:05

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s vlaštovkami

Id: 525303

Dívka s vlaštovkami

  •  / Dívka s vlaštovkami / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4172x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 49