Marie Čermínová - Toyen
Dívka se sovou
Id: 73010
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3636x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
48 300 Kč
Příhozy: 84