Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami
Id: 378702
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4063x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 74