Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami
Id: 394902
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 18 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6214x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 54