Čas na serveru 13:18:47

Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami

Id: 484809

Dívka spící pod hvězdami

  •  / Dívka spící pod hvězdami / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5024x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 69