Marie Čermínová - Toyen
Dívka u křížku
Id: 373203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 12148x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 500 Kč