Marie Čermínová - Toyen
Dívka v oblacích
Id: 326301
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty
zobrazeno: 22630x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 101