Marie Čermínová - Toyen
Dívky s dlouhým závojem
Id: 355302
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3520x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 74