Marie Čermínová - Toyen
Dvě lesbičky
Id: 473515
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 10,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6765x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
79 777 Kč
Příhozy: 116