Marie Čermínová - Toyen
Histoire naturelle
Id: 413803
grafický list, kolorovaný akvarel/ruční papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14,5 cm, značeno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, zkušební grafický list Toyen pro ilustraci knihy vyd. Benjamina Pereta Histoire naturelle v počtu 300 výtisků (1958)
zobrazeno: 8738x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč