Marie Čermínová - Toyen
Kompozice se sedící dívkou
Id: 211204
perokresba tuží/akvarel/podkresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka
zobrazeno: 6361x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 500 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 78