Marie Čermínová - Toyen
Krajina
Id: 215001
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40, signováno vpravo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2150x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
21 000 Kč