Marie Čermínová - Toyen
La lampě dans l’ horloge
Id: 353801
litografie/papír, rozměr listu 19 x 11,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původem z limitovaného knižního vydání, vloženo jako frontispis, kniha přiložena
zobrazeno: 2270x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 700 Kč