Marie Čermínová - Toyen
Labutě
Id: 109301
kolorovaná kresba/akvarel/ruční papír, velikost listu 41,5 x 58 cm, signováno vpravo dole, věnování Andre Breton s chotí, datováno 19.2.1953, papír lehce pomačkán, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2249x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 500 Kč