Marie Čermínová - Toyen
Mladíkův sen
Id: 328305
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4353x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 57